I Konferencja

Badania społeczne in statu nascendi - szczególny przypadek badań w czasie zarazy COVID SARS-2 i zdalnego nauczania.

Kobieta w masce z dzieckiem na ramionach

Konferencja dedykowana jest zagadnieniom metodologiczno-praktycznym związanym z realizacją projektów badawczych w interdyscyplinarnej perspektywie badań społecznych, edukacyjnych, psychologicznych, pedagogicznych, w sferze zarządzania w szczególnej sytuacji badań w trakcie toczącej się pandemii COVID SARS-2.

Refleksję zgromadzonych prelegentów, naukowców, badaczy, teoretyków i praktyków chcemy skierować na próbę opisu zarówno ante jak i ex post podjętych projektów badań dotyczących zjawiska pandemii in statu nascendi i wynikających z niej konsekwencji. Dostrzegając wielość badań, które w trakcie zarazy były realizowane, interesującym dla nas będzie podzielenie się uwagami zarówno w sferze namysłu badawczego (teoretycznego) nad tym, jak realizować badania w trudnym terenie – czasie – środowisku, co w przełamaniu z licznymi doniesieniami praktycznymi będzie doskonałym uzupełnianiem się pomysłu konceptualistów z realizatorami.

Z uwagi na to, że Zespół prof. UZ dr hab. Jacka Kurzępy realizuje od września roku 2020 swój projekt badawczy, chcielibyśmy także jako Gospodarze konferencji podzielić się z Państwem swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Konferencję adresujemy do środowiska nauk pedagogicznych, psychologicznych, socjologicznych, filozoficznych, politologicznych, czy zajmujących się komunikacją masową oraz szeroko rozumianej edukacji, także w sferze zarządzania i organizacji systemem Oświaty.

Filmy z konferencji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konferencje

III Konferencja

IV Konferencja

II Konferencja

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę cookies żeby dowiedzieć się więcej.

Co z nami zrobiła pandemia?